Op zaterdag 22 maart 2025 bundelen CMV De Eendracht uit Wezep en het Harmonieorkest van Muziekvereniging De Bazuin Utrecht hun muzikale krachten voor een indrukwekkend dubbelconcert in de Dominicuskerk.
Laat je meevoeren op een muzikale reis vol energie, emotie en avontuur. CMV De Eendracht neemt je mee langs betoverende landschappen, bruisende ritmes en meeslepende melodieën, met werken als Valley of the Pinios, Windows of the World en de swingende Light Walk. Het Harmonieorkest van De Bazuin dompelt je onder in de rijke klanken van Ierland, met onder andere Irish Tune from County Derry, Dublin Dances en een muzikale ode aan de populaire film How to Train Your Dragon.
Als kers op de taart sluiten beide orkesten gezamenlijk af met Sir Patrick, een krachtig traditioneel werk in een sprankelende bewerking.
Aanvang: 19:45 uur (zaal open om 19:15 uur).
Mis dit bijzondere concert niet en laat je verrassen door de veelzijdigheid en het enthousiasme van twee geweldige orkesten!
Bestel HIER je kaarten!